Events 5/1/2022 - 5/31/2022

  • 1/5
    Sunday
  • 2/5
    Monday
    DofE expedice
    08:00 - 16:50
    Maturitní komisař
    08:00 - 16:50
    Státní maturity
    08:00 - 16:50 termíny, učebny a zadávající viz přiložený rozpis bude vypnuto zvonění
  • 3/5
    Tuesday
    Maturitní komisař
    08:00 - 11:35
    DofE expedice
    08:00 - 16:50
    Státní maturity
    08:00 - 16:50 termíny, učebny a zadávající viz přiložený rozpis bude vypnuto zvonění
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 10:40
  • 4/5
    Wednesday
    Florbal - okres
    08:00 - 16:50
    Státní maturity
    08:00 - 16:50 termíny, učebny a zadávající viz přiložený rozpis bude vypnuto zvonění
    Maturitní komisař
    11:45 - 16:50
  • 5/5
    Thursday
    Pohár rozhlasu - Rbk
    08:00 - 16:50 účastníci viz přiložený seznam
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 09:40
    Erasmus+ prezentace
    09:55 - 10:40 aula
    Schůzka inovativního týmu
    10:50 - 15:10
  • 6/5
    Friday
    Online workshop
    08:00 - 14:00
    Den Evropy - přípravný den
    08:00 - 14:20 dozory viz přiložený rozpis schůzka všech dozorujících v 7:40 ve sborovně
  • 7/5
    Saturday
  • 8/5
    Sunday
  • 9/5
    Monday
    Maturitní volno
    BOZP schůzka
    08:00 - 09:40
    Den Evropy
    08:00 - 14:20 Koordinátor - MI Rozvrh návtěv a dozorů přiložen Prezentace běží od 9:00 do 13:25
    Poradna Mgr. Víta
    14:00 - 16:00
  • 10/5
    Tuesday
    Maturitní volno
    Erasmus+ návštěva partnerské školy
    Schůzka k 6.A, 2.C a 2.D
    07:30 - 08:00 všichni vyučující daných tříd
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 10:40
  • 11/5
    Wednesday
    Maturitní volno
    Florbal dívky - okres
    Erasmus+ návštěva partnerské školy
  • 12/5
    Thursday
    Maturitní volno
    Erasmus+ návštěva partnerské školy
    Online workshop
    08:00 - 12:00
    Konkurzní komise
    08:00 - 16:50
    Exkurze do Senátu ČR a botanické zahrady
    08:00 - 16:50
    Odznak všetrannosti
    08:00 - 16:50
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 09:40
    Koncert ZUŠ Rumburk
    17:00 aula
  • 13/5
    Friday
    Erasmus+ návštěva partnerské školy
    Maturitní volno
    Porada předsedů PK
    08:00 - 08:45
    DVVP - Intervence ve třídě
    08:00 - 16:50
    Porada maturitních komisí
    13:40
  • 14/5
    Saturday
  • 15/5
    Sunday
  • 16/5
    Monday
    Předseda MK
    Ústní maturitní zkoušky
    rozpis na webu školy
  • 17/5
    Tuesday
    Předseda MK
    Ústní maturitní zkoušky
    rozpis na webu školy
    Zdravověda
    08:00 - 11:35
    Ochrana člověka za mimořádných událostí
    08:00 - 11:35 dozory viz přiložený rozpis
    Projekt Nevypusť duši
    08:00 - 12:30 1.C - do 7.A 1.D - do Hud dozor na obědě po skončení: FO
    Florbal dívky - kraj
    08:00 - 15:10
  • 18/5
    Wednesday
    Ústní maturitní zkoušky
    rozpis na webu školy
    Testování ČŠI
    08:00 - 11:35
    Projekt Nevypusť duši
    08:00 - 12:30
  • 19/5
    Thursday
    Olympiáda z Bi - kraj
    08:00 - 16:50
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 09:40
    Já občan - venkovní aktivity
    08:55 - 15:10
    Erasmus+ příprava mobility
    09:55 - 14:20
  • 20/5
    Friday
  • 21/5
    Saturday
  • 22/5
    Sunday
    Expedice DofE Kokořínsko
  • 23/5
    Monday
    Expedice DofE Kokořínsko
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Poradna Mgr. Víta
    14:00 - 16:00
  • 24/5
    Tuesday
    Expedice DofE Kokořínsko
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Sportovní hry VDF
    08:00 - 16:50 účastníci viz přiložený seznam
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 10:40
  • 25/5
    Wednesday
    Sportovní hry VDF
    08:00 - 16:50 účastníci viz přiložený seznam
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Porada k ukrajinským studentům
    09:55 - 10:40
  • 26/5
    Thursday
    Schůzka MPP
    08:00 - 10:40
    Sportovní hry VDF
    08:00 - 16:50 účastníci viz přiložený seznam
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Předseda MK
    08:00 - 16:50
    Čeština pro ukrajinské studenty
    08:55 - 09:40
    Krajské kabinety OSZ
    08:55 - 15:10
    Slavnostní předávání maturitních vysvědčení
    16:00 aula školy
  • 27/5
    Friday
    Setkání AŘG
    08:00 - 16:50
  • 28/5
    Saturday
    Erasmus+ mobilita Francie
  • 29/5
    Sunday
    Z-D exkurze
    Erasmus+ mobilita Francie
  • 30/5
    Monday
    Z-D exkurze
    Erasmus+ mobilita Francie
    Erasmus+ mobilita Francie
  • 31/5
    Tuesday
    Z-D exkurze
    Erasmus+ mobilita Francie
    Erasmus+ mobilita Francie

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"