Plán akcí 1/1/2020 - 1/31/2020

  • 1/1
    Wednesday
  • 2/1
    Thursday
  • 3/1
    Friday
  • 4/1
    Saturday
  • 5/1
    Sunday
  • 6/1
    Monday
  • 7/1
    Tuesday
    Florbal dívky NG - kraj
    08:00 - 16:50
  • 8/1
    Wednesday
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
  • 9/1
    Thursday
  • 10/1
    Friday
    Kurz zážitkové pedagogiky - Brno
    08:00 - 15:10
  • 11/1
    Saturday
  • 12/1
    Sunday
  • 13/1
    Monday
    Erasmus+ - schůzka
    11:45 - 12:30
    Poradna Mgr. Víta
    14:00 - 16:00
  • 14/1
    Tuesday
    Schůzka ke třetím ročníkům
    07:30 - 08:00 všichni vyučující daných tříd
    Olympiáda z M - kraj
    08:00 - 16:50
  • 15/1
    Wednesday
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
  • 16/1
    Thursday
    Olympiáda z D - okres
    08:00 - 16:50
    Olympiáda z Bi kat.A a B - šk. kolo
    10:50 - 14:20 účatníci viz přiložený seznam
  • 17/1
    Friday
    Kurz zážitkové pedagogiky - Brno
    08:00 - 15:10
  • 18/1
    Saturday
  • 19/1
    Sunday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
  • 20/1
    Monday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
  • 21/1
    Tuesday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
    Školení KP - Pha
    08:00 - 16:50
    Školení BP v Che - Pha
    08:00 - 16:50
  • 22/1
    Wednesday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
    Gaudeamus - Pha
    08:00 - 16:50 neúčastnící se (Jeřábek, Čížek a K. Kolářová - 8.A) budou zařazeni do třídy 2.D
    Olympiáda z F - ÚnL
    08:00 - 16:50
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
  • 23/1
    Thursday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
    Olympiáda z Čj - DC
    08:00 - 16:50
    Testy osobnostního rozvoje
    15:00
  • 24/1
    Friday
    Olympiáda z F - DC
    08:00 - 16:50
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
  • 25/1
    Saturday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Krejčiřík (1.D), Mareček (5.A) - individuální program
  • 26/1
    Sunday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
  • 27/1
    Monday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Florbal - TE
    08:00 - 16:50
  • 28/1
    Tuesday
    Bobřík informatiky - ÚnL
    08:00 - 16:50
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Volejbal - kraj
    08:00 - 16:50
    Pololetní pedagogická rada
    14:00
  • 29/1
    Wednesday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Národní kolokvium - Pha
    08:00 - 16:50
    Florbal - kraj
    08:00 - 16:50
    Olympiáda z M - okres
    08:00 - 16:50
    Olympiáda z Aj - ústní část
    13:35 - 14:20
    Kontrola podpůrných opatření
    14:00
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
    Propagace školy - ZŠ Šluknov
    16:00
  • 30/1
    Thursday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Odborová konference - Pha
    08:00 - 16:50
    Vydávání pololetního vysvědčení
    11:45 - 12:30 obědy se vydávají od 11:45 11:45-12:30 dozor ve výdejně: KR
    Vydávání pololetního vysvědčení
    12:40 - 13:25
  • 31/1
    Friday
    Lyžařský kurz
    08:00 - 16:50 Gerhát, Zeliesková do 1.A
    Maturitní ples 4.D
    19:00

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"