Plán akcí 10/1/2019 - 10/31/2019

  • 1/10
    Tuesday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
    Schůzka k 1.A a 2.A
    07:30 - 08:00 všichni vyučující daných tříd
  • 2/10
    Wednesday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
  • 3/10
    Thursday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
    Propagace školy - ZŠ U nemocnice
    08:00 - 09:40
    Středoškolský atletický pohár - ÚnL
    08:00 - 16:50
    Propagace školy - ZŠ U nemocnice
    11:45 - 13:25
  • 4/10
    Friday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
  • 5/10
    Saturday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
  • 6/10
    Sunday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
  • 7/10
    Monday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
    DSD - prezentace
    08:00 - 16:50 účastníci viz přiložený seznam
    Paměťové instituce - seminář Pha
    08:00 - 16:50
    Poradna Mgr. Víta
    14:00 - 16:00
  • 8/10
    Tuesday
    Mobilita Erasmus+ - Itálie
    Prezentace školy - ZŠ Šluknov
    13:35 - 15:10
    Školská rada
    15:00
  • 9/10
    Wednesday
    Prezentace školy - ZŠ Jiříkov
    08:00 - 09:40
    Seminář financování škol - ÚnL
    08:00 - 16:50
  • 10/10
    Thursday
  • 11/10
    Friday
  • 12/10
    Saturday
  • 13/10
    Sunday
  • 14/10
    Monday
    DofE expedice - Itálie
    Prezentace školy - ZŠ Mikulášovice
    11:45 - 14:20
  • 15/10
    Tuesday
    DofE expedice - Itálie
    Schůzka k 3.A a 4.A
    07:30 - 08:00 všichni vyučující daných tříd
    Preventivní program
    08:00 - 10:40
    Provozní porada
    14:45
  • 16/10
    Wednesday
    DofE expedice - Itálie
    Florbal - Vdf
    08:00 - 16:50
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
  • 17/10
    Thursday
    DofE expedice - Itálie
    Krajská Odysea - Robotika
    08:00 - 16:50
  • 18/10
    Friday
    DofE expedice - Itálie
    Kurz zážitkové pedagogiky
    08:00 - 16:50
    Exkurze Výstava hub Šlk
    08:55 - 14:20
  • 19/10
    Saturday
    DofE expedice - Itálie
  • 20/10
    Sunday
    DofE expedice - Itálie
  • 21/10
    Monday
    DofE expedice - Itálie
    Poradna Mgr. Víta
    14:00 - 16:00
  • 22/10
    Tuesday
    Středoškolská futsalová liga
    08:00 - 16:50
  • 23/10
    Wednesday
    Přípravné kurzy do primy
    15:00 - 16:30
  • 24/10
    Thursday
    Blokové exkurze
    08:00 - 16:50 MB - TOS PB - Nobilis Tilia HB - ÚSP
    Blokové exkurze
    08:00 - 16:50
  • 25/10
    Friday
    Podzimní hry Vdf - plavání
    08:00 - 16:50
  • 26/10
    Saturday
  • 27/10
    Sunday
  • 28/10
    Monday
  • 29/10
    Tuesday
  • 30/10
    Wednesday
  • 31/10
    Thursday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"